Article - H2    

Nejoblíbenější majonéza Hellmann's

Již po více sto let jsme zavázáni přinášet majonézu té nejvyšší kvality. A proto jsme hrdi na to, že majonéza Hellmann´s je dnes tou nejoblíbenější majonézou v České republice!*

Výrobky Hellmann´s, to už nejsou jen majonézy a tatarské omáčky. V současné době přinášíme na trh celou škálu výrobků, které nastartují Vaše chuťové pohárky, ať už jsou to v domácnostech nepostradatelné kečupy, oblíbené grilovací omáčky, salátové dresinky, BBQ omáčky nebo hořčice. Všechny tyto produkty jsou vyrobeny proto, aby dodaly ten správný šmrnc Vašemu každodennímu jídlu, ať už budete večeřet doma, pořádat grilovačku s přáteli nebo si užívat rodinný piknik v parku. Pokud se chcete dozvědět o našich produktech více, klikněte sem.

* Zdroj: Přepočet Unilever ČR na základě odhadu prodejů (v kg) společnosti Nielsen v kategorii majonéz na auditovaném českém maloobchodním trhu, v období 2/2015 - 01/2016.
 

  • Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních ingrediencí

My v Hellmann´s prostě milujeme dobré jídlo a věříme, že dobré jídlo může být vyrobeno pouze z kvalitních ingrediencí. Proto dbáme na to, aby naše výrobky byly vyrobeny z těch nejlepších. Jsou jimi například vejce z dobrého chovu, kvalitní oleje jako přírodní zdroj Omega-3 mastných kyselin a rajčata pocházející od certifikovaných dodavatelů.

Unilever se zavázal k používání surovin z udržitelných zdrojů. Neustále tak hledáme a vyvíjíme nové cesty, jak snížit náš dopad na životní prostředí.

  • Dejte Vašemu jídlu jen to nejlepší

Nevíte si rady s večeří? Výrobky Hellmann´s jsou tím pravým pomocníkem při jakékoli příležitosti. Vašemu jídlu dodají opravdu skvělou a nezaměnitelnou chuť. Nevíte si rady s večeří? Podívejte se na naše recepty, určitě něco vyberete. 
Dobrou chuť!

Související Články

 

Hellmann's CZ | Články

Příběh Bramborového salátu

Read more »
Hellmann's CZ | Články

Delikátní řada

Read more »
Hellmann's CZ | Články

Jak se majonézy vyrábějí

Read more »