Delikátní řada
Delikátní řada

Pro ještě větší potěšení jsme pro vás vytvořili tatarskou omáčku a majonézu Delikátní. Řada Delikátní vám učaruje jemnou, nasládlou chutí a krémovou konzistencí. To vše za použití těch nejkvalitnějších surovin, např. vajec z volného chovu.

Hellmann's Delikátní – video

Tatarská omáčka Hellmann’s Delikátní skvěle doplňuje celou škálu tradičních i moderních pokrmů. Pokud jste gurmáni a rádi si dopřáváte kvalitní, poctivá a zároveň vyvážená jídla, vyzkoušejte tatarskou omáčku Delikátní od Hellmann’s. Je vyrobena z kvalitních surovin, například řepkového oleje – kvalitního zdroje Omega 3 mastných kyselin. Navíc k její výrobě používáme pouze vejce nosnic ve volném výběhu. Nová receptura s sebou přináší krémovou konzistenci, větší množství zeleniny a především jemnou chuť, která pozvedne vaše kulinářské výtvory zase o stupínek výš. Tatarská omáčka Delikátní se skvěle hodí k pečnému masu - např. vepřové panence, kuřecí pečínce, nebo anglické pečeni. Stejně dobře se ale hodí i k rybám, například k lososovi.


Majonéza Hellmann’s Delikátní je jemně krémová a stvořená pro nevšední chvíle, na kterých vám skutečně záleží. Vyznačuje se skvělou krémovou konzistencí a nezaměnitelnou, jemně nasládlou delikátní chutí, přičemž si zachovává kořeněnou příchuť typickou pro značku Hellmann’s. Připravte si s ní vaše oblíbené saláty, pomazánky anebo ji vyzkoušejte v kombinaci s roastbeefem,  lososem anebo mletým masem.  Majonéza Hellmann’s Delikátní je vyrobena pouze z těch nejlepších surovin, například vajec z volného chovu.

Související Články

 

Hellmann's CZ | Články

Naše vajíčka


Read more »
Hellmann's CZ | Články

Nejoblíbenější majonéza


Read more »