Hellmann's Delikátní řada

Záleží vám na kvalitě jídla, které se podává u vašeho stolu? Pokud si rádi pochutnáváte na chuťově bohaté a zároveň jemné omáčce, je pro vás Majonéza Hellmann’s Delikátní a novinka Tatarská omáčka Delikátní těmi pravými. Každá delikatesa si totiž zaslouží i delikátní přílohu.

Tatarská omáčka Hellmann’s Delikátní skvěle 

doplňuje celou škálu tradičních i moderních pokrmů. Pokud si jako správní gurmáni dopřáváte kvalitní, poctivá a zároveň vyvážená jídla, vyzkoušejte novinku od Hellmann’s, Tatarskou omáčku Hellmann’s Delikátní. Je vyrobena z kvalitních surovin, například řepkového oleje – kvalitního zdroje Omega 3 mastných kyselin - a  dobrou zprávou je, že k její výrobě jsou použita pouze vejce nosnic ve volném výběhu. Nová receptura s sebou přináší krémovou konzistenci, větší množství zeleniny a především jemnou chuť, která pozvedne vaše kulinářské výtvory zase o stupínek výš. Nová Tatarská omáčka Delikátní se skvěle hodí k receptům z lososa, sami uvidíte, jak skvěle spolu tyto chutě ladí. Vyzkoušet ji ale můžete i ke kuřecí pečíncevepřové panence anebo anglické pečeni.

Majonéza Hellmann’s Delikátní je jemně krémová a stvořená pro nevšední chvíle, na kterých vám skutečně záleží. Vyznačuje se skvělou krémovou konzistencí a nezaměnitelnou, jemně nasládlou delikátní chutí, přičemž si zachovává kořeněnou příchuť typickou pro značku Hellmann’s. Připravte si s ní vaše oblíbené saláty, pomazánky anebo ji vyzkoušejte v kombinaci s roastbeefem,  lososem anebo mletým masem. Svým složením a chutí umožňuje vytvářet neskutečně delikatesní pokrmy. Majonéza Hellmann’s Delikátní je vyrobena pouze z těch nejlepších surovin s použití pouze vajec 

nosnic ve volném výběhu.

 
   


TOP